×
  • Bizi Arayın: +90 544 466 6560

Hakkımızda

1967’den beridir nesilden Nesile aktarılan ve üç kuşaktır devam eden  kuruluşumuz Kocadağ Yörsel bugün Türkiye’nin adıyla, tadıyla öncü/lider firmalarındandır.  

Kurucusu İlyas Kocadağ bu sektöre ilk adımını 1967 yılında attı. Daha sonralar 1983 yılında kolektif şirket ve 1987 yılında ise bugün halen  ticari faaliyetlerine devam eden  Kocadağ Gıda San. Tic. Ltd. Şti. ‘ yi kurmuştur.

Günümüzde Kocadağ  Yöresel, Türkiye’nin en fazla zeytinyağı ihracatını gerçekleştiren ülkeler arasında ilk 10 sırada yerini almaktadır.  İhraç edilen ülkeler arasında  A.B.D, Kanada, Avustralya, Brezilya, S.Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer Ortadoğu ülkeleridir.

Ürünlerimiz Hatay/ Altınözü zeytinlerinden elde edilmektedir. Bugün Hatay’ın  zeytini ve zeytinyağı  tadı, aroması ve kalitesi bakımından en iyi koşullara sahiptir.

 

UNESCO tarafından Gastronomi Şehri seçilen Hatay’ımız  içinde bulunduğu Bölgemiz coğrafi koşulları,iklimi ve tarımı bakımından Yurdun en nadide topraklarına sahiplik etmektedir. Kentin kültürel  mirası nesilden nesile aktarılırken  doğallığını bozmandan bugünlere gelen lezzetler ile doludur.

Medeniyetleri sofrasına sahip olduğumuz bu şehirde, hemen hemen  tüm yemeklerimizde zeytinyağını kullanmaya borçluyuz.

Ayrıca; ürünlerimiz tamamen  doğal yöntemler ile üretilmektedir.

Toplanan zeytinlerin herhangi bir işlem görmeden modern yöntemler ile sıkılması. Bu sayede zeytindeki vitamin ve minerallerin korunması ve fenolik bileşen polifenol oranının yüksek olması.

Herhangi bir katkı maddelerinin içermemesi temel prensibimizdir.

Tesislerimizde  coğrafyamızın meşhur zahteri, salçası ve sarımsağı ile harmanlanmış envai çeşit  zeytin üretilmektedir. Bununla beraber tamamen doğal Defne Sabunu ve kendi tarımımız olan Biber salçamızda üretilmektedir.

 

                 Biz Kocadağ Yöresel olarak bu geleneği devam ettirip mahsulleri en  modern yöntemler  ile ve hassas kontrollerde tarladan sofranıza kadar ulaştırmayı

 ilke edindik.

                Misyonumuz, en iyi koşullarda yetişen  yöresel ürünlerimizi tüm doğallığı ve kalitesi ile tüketiciye ulaştırmaktır.

                Kentin kalbinde 14 dönüm ve Organize bölgesinde 11 dönüm, toplamda 25 dönüm tesis olmak üzere  tam teknolojik ekipmanlar ile günde  80.000 Kg  Zeytinyağı üretim kapasitesine sahiptir.  Ayrıca 2002 yılında ISO 9001 ve 2008 yılında ISO 22000 belgelerini hak kazanarak kalitesini ispatlamıştır.

Bununla beraber,  Bölgemize has Zeytinyağı ve Defne yağı ile  harmanlanmış, tamamen doğal  Gar (Defne) sabunu  ve yöremize ait Biber Salçamızda üretilmektedir.

Hızlı Kargo

Saat 15:30'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir.

7/24 Destek

Whatsapp üzerinden 7/24 canlı destek.

Koşulsuz İade

Tüm ürünlerde iade garantisi.

Güvenli Ödeme

128 Bit SSL Sertifikası İle Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz..